Ofis & Büro Nakliyatı

Ofis & Büro nakliyatında eşyalarınızı teslim edebileceğiniz, güvenli bir adrestesiniz. Taşınma işlemini planlayan eksperimizin hazırladığı rapor doğrultusunda taşınma işlemini koordine eder. Ofis malzemelerinizin hassasiyetine göre seçilen ambalaj materyaliyle eşyalarınız paketlenir. De’monte edilecek eşyalarınız de’monte edilir. Zarar görmeyecek şekilde ambalajlanan eşyalarınız belirlenen taşıma yöntemine göre taşınır.

Eşya durumunuza ve eşya yoğunluğuna göre seçilen araca eşyalarınız yüklenir. Hizmet süresi boyunca her aşamada sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmekte ve “müşteri odaklı” hizmet anlayışını benimseyerek hareket etmekteyiz. İstediğiniz saatlerde hizmet vererek, geniş araç filomuz, eşyalarınız için en uygun aracı temin etmemize olanak sağlayarak güvenle taşınmasını sağlar.

İstediğiniz adrese teslim edilen eşyalarınız istediğiniz şekilde taşınır ve yerleştirilir. De’monte edilen eşyalarınıza montajlama yapılır ve çalışma ortamınız hazır hale getirilir. Çalışma ortamınızın çalışma yaşantınız için ne kadar önemli olduğunu bilerek, özenle sağladığınız çalışma ortamınızı bozmayacak şekilde tıpkı eskisi gibi yerleşimini sağlamaktayız.