Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Yıllarını vermiş bir çok markanın korsanları da mevcut tabi ,bu işin bir standartı yok ancak eşyanın muhteviyatı doğrultusunda fiyat verilir biz buna keşif diyoruz , aşağı yukarı fiyat bellidir, düşük fiyat alıyorsanız bilinki bişeyler olacak ,ya hasar ,yada ücret olarak bir fark yansıması kaçınılmaz.

Keşfet
Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat, zaman zaman uzun yolculuklar gerektiren zorlu bir iştir. Sistemli çalışma anlayışımız bu zorlukları minimize etmekte ve siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktadır.  Taşınan eşyaların, yüklenen araca düzenli ve güvenli bir şekilde yerleştirilmesi çok önemlidir.

Keşfet
Ofis & Büro Nakliyatı

Ofis & Büro nakliyatında eşyalarınızı teslim edebileceğiniz, güvenli bir adrestesiniz. Taşınma işlemini planlayan eksperimizin hazırladığı rapor doğrultusunda taşınma işlemini koordine eder. Ofis malzemelerinizin hassasiyetine göre seçilen ambalaj materyaliyle eşyalarınız paketlenir.

Keşfet
Villa Taşımacılığı

Hali hazırda bulunan villanızı detaylıca paketleme işlemine tabi tutarak taşınacak yere ve eşya yoğunluğuna göre araç temini yapıp, eşyalarınızı eksperimizin yardımıyla ücretsiz garantileyerek taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eksperimiz, istediğiniz bir vakitte evinizi ziyaret ederek eşyalarınızın sigorta değerini belirleyerek evinizin durumunu kontrol eder.

Keşfet
Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığında koordineli çalışmak çok önemlidir. Hızlı ve düzenli çalışmak gerekir. Uzman kadromuz ve geniş araç filomuz sizlere en uygun hizmeti verebilmemizi sağlar. Fuar taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı oluyoruz.

Keşfet
Para Kasası Taşımacılığı

Para kasası oldukça maliyetli ve ağır bir eşyadır. Taşınması büyük bir koordinasyon ve özenli çalışma gerektirir. Büyük bir dikkatle ve profesyonel bir ekip tarafından taşınması gerekir. Deneyimli kadromuz ve kullandığımız araçlar bu iş için gerekli tüm niteliklere sahip olmakla birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışır.

Keşfet
Piyano Taşımacılığı

Piyano taşıma aşamasında kullandığımız araçlar, konusunda deneyimli Hantaş Evden Eve Nakliyat’ın profesyonel kadrosu bu noktada devreye girer ve sadece piyano taşımacılığı için kullanılan özel ekipmanlarla ürünün hassasiyetinin bilincinde olarak taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Keşfet
Askılı Tekstil Taşımacılığı

Gerçekleştirdiğimiz tüm askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerinde müşteri memnuniyetini sağlayarak, sunduğumuz diğer taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi askılı tekstil taşımacılığında da firmamızın kalitesini, müşteri odaklı çalışma anlayışını ispatlamış bulunmaktayız.

Keşfet
Eşya Depolama

Hantaş Evden Eve Nakliyat, depolama hizmeti boyunca eşyalarınızı koruma altında güvenli bir şekilde depolanmasını sağlar. Depolama hizmeti esnasında eşyalarınıza her hangi bir zarar gelmemesi için depo alarmı ve güvenlik kamerası aktif edilir.

Keşfet